• info@camisupurgeleri.com
  • +90 216 557 01 00
CAMİ HALILARI

Farklı desen ve modellerde

CAMİ HALILARI

Farklı desen ve modellerde %100 yerli saf yün kullanılarak ürettiğimiz cami halıları dünya standartlarında kalite belgeleri ile akredite edilmiştir.

NEDEN YÜN HALI

Konforlu olmasına, dayanıklılığına, kalitesine ve hijyenik olmasına göre ön planda tutulan halı çeşitleri arasında yün cami halıları bulunmaktadır.

CAMİ HALILARI

DOKUMA TİPİ Halılarımız Wilton Tipi INCORPORATED dokuma sistemi ile dokunmuş olup tabanları güçlendirilmiştir.
İPLİK KALİTESİ İpliklerimiz %100 SAF YÜNDEN ve kendi entegre tesislerimizde imal edilmektedir. Yün ipliklerimize sıcak su ile yıkama işlemleri uygulanarak yağ ve kirlerden arındırılmıştır.
KALİTE Uluslararası kalite standartları fazlasıyla karşılar.
KALİTE BELGELERİ TFI Almanya Halı Enstitüsü EN 13501 Rapor No: 450740 ile Alevalmazlık derecesi Cfl-S1 olarak test edilmiştir. TÜBİTAK BUTAL Laboratuarlarında Dayanıklılık derecesi ve Renk haslığı test edilmiştir.
BOYALAR İthal, yüksek renk ve sürtme haslığı olan ve kanserojen madde içermeyen Metal kompleks 1.2 boyalar kullanılmaktadır.
APRE MADDESİ Halılarımız özellikle rutubetli ortamlarda küf ve bakteri yapmayan LATEX ile aprelenmektedir.
GÖLGELENME (SHADING) Halılarda görülen gölgelenme üretim kaynaklı bir sorun değildir. Halı üzerindeki trafik farklılıkları, nem farklılıkları ve çoğunlukla zemindeki düzgünsüzlük halı yüzeyinde ışığın farklı yansımasına neden olarak gölgelenmeye yol açabilmektedir.
GÜVE YEMEZLİK VE ANTİBAKTERİ Boya esnasında BAYER EULAN SPA 01 ile güve yemez işlemi yapılmıştır.

Teknik Destek

Genellikle bir gün içinde yanıt verir

Merhaba, siteye hoş geldiniz. WhatsApp aracılığıyla benimle iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki düğmeyi tıklayın.