• info@camisupurgeleri.com
  • +90 216 557 01 00
Temiz Zeminlerin Önemi

Kirby ile Yerlerinizi Paspaslayın

Bir ev ancak sevgiyle doluysa evdir, ama biri kirli zeminli bir evi nasıl sevebilir? Sert zeminlerinizi temiz tutmak için eski moda bir süpürge ve faraş kullanmak yeterli değildir. İşte burada Kirby devreye giriyor. Evinizle gurur duyduğunuzda, ne pahasına olursa olsun kirli zeminlerden kaçınacaksınız. Ve Kirby ile, diğer temizleme sistemlerinin geride bıraktığı pisliğin size ait olduğunu bilmenin huzurunu yaşayacaksınız.
Her tüketicinin bir vakum sisteminden biraz farklı talepleri vardır, bu nedenle kişisel tercihleri ​​göz önünde bulundurmak önemlidir.

Kaliteli Bir Vakum Sisteminin Temel Özellikleri

Hareketliliğin önemi büyük ölçüde elektrikli süpürgenizi ne zaman ve nerede kullanmayı planladığınıza bağlıdır. Ancak çoğu insan gibiyseniz, bir odadan diğerine kolaylıkla taşıyabileceğiniz mobil bir çözümle temizliğin çok daha kolay olduğunu göreceksiniz. Bu nedenle, tüm evi temizlemeyi çocuk oyuncağı haline getiren Kirby sisteminin popülaritesi.
Kirby Avalir sistemini şu anda satışa sunulan diğer popüler elektrikli süpürgelerden ayıran nedir?

Kirby Avalir Vakum Sistemi Ne Sunar?

Kirby vakum sistemlerini benzersiz kılan birçok özellik vardır, ancak Avalir sisteminin öne çıkan özelliklerinden bazıları şunlardır:

HEPA filtreleme ile birleştirilmiş güçlü hava akışı


Güncellenmiş Çok Yüzeyli Şampuan Sistemi sert ahşap zeminleri, karoları ve vinili temizler


TechDrive® güç desteği, ünitenin itilmesini kolaylaştırır
LED farlar en parlak köşeleri aydınlatır


Geniş pratik ataşman seçimi
Ve dahası!

Kirby elektrikli süpürgelerinin arkasında bir tarih var. Jim Kirby, ilk modelini 1906'da geliştirdi.

Kirby American Made Elektrikli Süpürgeler Hakkında

Büyük Fikirleri Olan Bir Adam

Jim Kirby, Kurucusu En çok kendi adını taşıyan evde bakım sistemiyle tanınan Jim Kirby, yetişkin yaşamının büyük bir bölümünde bir mucitti. Hayattaki amacı, nerede olursa olsun angaryayı azaltmak veya ortadan kaldırmaktı. 200’den fazla patent ve bugün hala kullanılan bir dizi ürün, kariyer başarısının bir göstergesidir.

1906’da geliştirdiği ilk model, kir ayırma için su kullandı. Kirli suyu boşaltmanın zorluğunu fark ettikten sonra daha iyi fikirlerin peşine düştü. 1907’de, kirli havayı kiri filtreleyen bir bez torbaya iten bir vakum geliştirdi.

Jim, en iyi dikey elektrikli süpürgeyi yaratmak için vakum tasarımlarını geliştirmeye ve geliştirmeye devam etti ve ürünlerinin ticari üretimine I. Dünya Savaşı’ndan sonra başladı. 1925’te, çıkarılabilir zemin başlığı ve tutacağıyla Vacuette Electric, günümüzün çoklu ataşmanının öncüsü oldu. modeli ve modern Kirby evde bakım sisteminin dünyaca ünlü dönüştürülebilirlik özelliği haline gelecek olan şeyin doğuşuydu.

Kirby Avalir

Sektör Lideri Hava Akışı

HEPA Filtreleme Özel Ömür Boyu Yeniden Oluşturma Programı Amerika'da üretilmiştir
2785
Proje Tamamlandı
19771
Memnun müşteriler

Teknik Destek

Genellikle bir gün içinde yanıt verir

Merhaba, siteye hoş geldiniz. WhatsApp aracılığıyla benimle iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki düğmeyi tıklayın.