• info@camisupurgeleri.com
  • +90 216 557 01 00

SEBO 370 EVOLUTION CAMİ SÜPÜRGESİ

SEBO 370 EVOLUTION CAMİ SÜPÜRGESİ

İSTEĞE BAĞLI AKSESUARLAR Kağıt Filtre Torbası

SEBO 370 EVOLUTION

CAMİ SÜPÜRGESİ FIRÇALI SİSTEM CAMİ HALISI TEMİZLİK MAKİNASI
VAKUM MOTORU GÜCÜ 1100 Watt
FIRÇA MOTORU GÜCÜ 150 Watt
TOPLAM GÜÇ 1250 Watt
FIRÇA UZUNLUĞU 36 cm
TORBA KAPASİTESİ 5,3 Litre
AĞIRLIK 8 Kg.
STANDART AKSESUARLAR Dar Köşe Başlığı
Döşeme Başlığı
Bez Filtre Torbası

SEBO 370’İN KULLANIM ALANLARI

Halı döver fırçası ile cami temizliğinde etkili temizlik sağlayan cami süpürgeleri sadece kuru vakum makinalarıdır.Halı kaplı olan ofisler için turbo elektrikli fırçası ile halılarda derinlemesine temizler.

Tekrar toz kalkmasını engeller% 100 Alman teknolojisi ve tasarımı. cami süpürgesi,cami süpürgesi fiyatı, cami süpürge fiyatı, cami süpürgeleri, cami süpürme makinası, cami süpürme makinaları fiyatları.

Dünyanın En Hafif Ticari Elektrikli Süpürgesi (sap üzerinde 860g. ağırlık)
Hortum kullanılarak alçak ağırlık merkezi istikrarı sağlar
Maksimum konfor için teleskopik uzatma borusu
Metal Ultra güçlü rulman ile fırça destekği
Aksesuarları Üzerinde Taşıma Özelliği
Gövde Üzerinde Yedek Toz Torbası
Entegre kuru halı yıkama-temizleme sistemi
Halı ve tüm zeminlerde Kolay Değiştirilebilir rulo
Yüksek verimli elektrik motorları (2 adet motor A Sınıfı)

Özellikle duvardan duvara halı kaplı zeminlerin hızlı ve son derece etkili temizlenmesinde kullanılabilecek çift motorlu, kuru sistem, yatay fırçalı, tam profesyonel bir temizlik makinesidir.

Fırçalı sistemi sayesinde halıların yüzeylerinde hiç toz bırakmadan, aynı zamanda tüy aralarını aralayarak halının en dibindeki kirleri bile temizleyerek, tam bir hijyenik temizlik sağlar ve halının ömrünü uzatır. Toz ve kirleri %100 emer ve üç kademeli filtrasyon sistemi ile %100 muhafaza ederler.

Bir seferde temizlenecek alan 500 m2 üzeri olan uygulamalar için uygundur. CAMİ, OTEL, kreş, yurt, resmi daire, özel işyerleri… gibi mekanlarda kullanılabilir.

Yeni serilen halıların havlarını almada, halı temizleme firmalarınca; yıkama öncesi toz alma ve kuruduktan sonra müşteriye teslim öncesi hav alma işlerinde de kullanılır. Halıları canlandırırlar, “halı kelleşmelerini”, “Halı kusmalarını” önlerler. Eğilmeden kullanıldığından bel ağrılarına sebep olmazlar.

Temizliğe ayrılan zamanı kısaltırlar. Enerjiden tasarruf sağlarlar. Alternatif makinelere gerek bırakmazlar. (SEBO’ yu aldıktan sonra, 6 çeşit makinesini kenara bırakan müşterilerimiz olmuştur.)

NOT:

1-“DUVARDAN DUVARA HALI SERİLİ MEKANLARDA ISLAK  TEMİZLİĞİN SAKINCALARI” Zemin çürüyebilir, zemin kurtlanabilir, zeminde nahoş kokular oluşur, halı altlarında mikrop ve alerjenlerin çoğalmasına ortam oluşur, halılarda kusmalar oluşur, yapışkanları etkisizleştiğinden, dalgalanma/kıvrılma, dolayısıyla çirkin görüntü ve erken yıpranma oluşur. Halıyı kurutmak için saatlerce beklenmesi gerekebilir… (Duvardan duvara halısını sulu yıkattığı için, oluşan kokuya dayanamayarak yeni halısını tekrar yenileyen veya oluşan çirkin kıvrılmaları yatıştırmak için mermer taşla halıya vurarak düzeltmeye kalkışanlarla ilgili isim adres verilebilir.)

2-Özellikle duvardan duvara halıların en isabetli temizliği için; SEBO firmasınca geliştirilen, leke çıkarıcı dezenfekte edici SEBO duo-P  temizlik tozunun, SEBO temizlik makineleri ile birlikte kullanılışını sitemizden inceleyiniz.

Teknik Destek

Genellikle bir gün içinde yanıt verir

Merhaba, siteye hoş geldiniz. WhatsApp aracılığıyla benimle iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki düğmeyi tıklayın.