• info@camisupurgeleri.com
  • +90 216 557 01 00

SEBO AUTOMATIC X7 CAMİ SÜPÜRGESİ

İSTEĞE BAĞLI AKSESUARLAR

1. Bez Filtre Torbası 2. Kağıt Filtre Torbası 3. Yardımcı Aparat Seti

SEBO AUTOMATIC X7

CİNSİ YATAY FIRÇALI, ELEKTRONİK, OTOMATİK FIRÇA AYARLI, KURU SİSTEM TEMİZLİK MAKİNESİ
VOLTAJ 220V/50 Hz
MOTOR GÜCÜ 900 Watt
FIRÇA UZUNLUĞU 31 cm
TEMİZLEME GÜCÜ 250 m2/Saat
HAVA DEBİSİ 50 dm3 / Sn
FİLTRE HACMİ 5,3 Litre
AĞIRLIK 8.4 Kg.
ÜRETİLDİĞİ ÜLKE ALMANYA
STANDART AKSESUARLAR 1. Koltuk ve Döşeme Başlığı 2. Dar Köşe Başlığı

SEBO X 7 ’İN KULLANIM ALANLARI

Cami süpürgesi ile cami halılarılarında fırçalama ve vakum aynı anda yapılarak temizlik elde edilir.

cami süpürgesi,cami süpürgesi fiyatı, cami süpürge fiyatı, cami süpürgeleri, cami süpürme makinası, cami süpürme makinaları fiyatları.


Özellikle duvardan duvara halı kaplı zeminler ile parça halıların hızlı ve son derece etkili temizlenmesinde kullanılabilecek , kuru sistem, yatay fırçalı, (Zemin ve halının tüy yüksekliğine göre, otomatik olarak 1 cm kadar alçalıp yükselen) otomatik fırça ayarlı, yarı profesyonel bir temizlik makinesidir. Fırçalı sistemi sayesinde halıların yüzeylerinde hiç toz bırakmadan, aynı zamanda hav aralarını aralayarak halının en dibindeki kirleri bile temizleyerek, tam bir hijyen sağlar ve halının ömrünü uzatır. Toz ve kirleri %100 emer ve üç kademeli filtrasyon sistemi ile %100 muhafaza ederler.

Bir seferde temizlenecek alan 500 m2 ‘ye kadar olan uygulamalar için uygundur. Otel, kreş, yurt, cami, resmi daire, özel işyerleri… gibi mekanlarda kullanılabildiği gibi, SEBO X 7 ev hanımlarının da son derece beğenerek kullandığı bir temizlik makinesidir. Halıları canlandırırlar, “halı kelleşmelerini”, “Halı kusmalarını” önlerler. Eğilmeden kullanıldığından bel ağrılarına sebep olmazlar. Bayanlarca, yada değişken personelce kullanılacak işyerlerine özellikle önerilir. Temizliğe ayrılan zamanı kısaltırlar. Enerjiden tasarruf sağlarlar

NOT:

1-“DUVARDAN DUVARA HALI SERİLİ MEKANLARDA  ISLAK TEMİZLİĞİN SAKINCALARI” Zemin çürüyebilir, zemin kurtlanabilir, zeminde nahoş kokular oluşur, halı altlarında mikrop ve alerjenlerin çoğalmasına ortam oluşur, halılarda kusmalar oluşur, yapışkanları etkisizleştiğinden, dalgalanma/kıvrılma, dolayısıyla çirkin görüntü ve erken yıpranma oluşur. Halıyı kurutmak için saatlerce beklenmesi gerekebilir… (Duvardan duvara halısını sulu yıkattığı için, oluşan kokuya dayanamayarak yeni halısını tekrar yenileyen veya oluşan çirkin kıvrılmaları yatıştırmak için mermer taşla halıya vurarak düzeltmeye kalkışanlarla ilgili isim adres verilebilir.)                                                                                                                    

2-Özellikle duvardan duvara halıların en isabetli temizliği için; SEBO firmasınca geliştirilen, leke çıkarıcı dezenfekte edici SEBO duo-P temizlik tozunun, SEBO temizlik makineleri ile birlikte kullanılışını sitemizden incelemek için

Teknik Destek

Genellikle bir gün içinde yanıt verir

Merhaba, siteye hoş geldiniz. WhatsApp aracılığıyla benimle iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki düğmeyi tıklayın.